Замовити дзвінок

+38 (044) 360-05-75 +38 (095) 707-60-38 +38 (067) 234-61-66

м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, буд. 27 оф. 7 (11 поверх)

gurin_roma@ukr.net

г. Киев ул. Вадима Гетьмана,

д. 27 оф. 7 (11 этаж)

Наші послуги

Компанія «Теплодом» надає повний спектр послуг з будівництва будинків в Києві і Київській області. Ми займаємося проектуванням, всіма етапами будівельних робіт, дизайном інтер'єру і екстер'єру, ремонтом і реконструкцією житлових і господарських будівель. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісні будівельні послуги для будь-яких типів приватних будинків від кращих спеціалістів столиці. Кожен робочий процес виконує профільна бригада.

 • Фасадні роботи

  Виконуємо фасадні роботи будь-якої складності. Утеплення і звукоізоляція зовнішніх стін за сучасними технологіями, ремонт облицювання і цегляної кладки.

  Детальніше
 • Реконструкція

  Відновлювальні роботи житлових і господарських будівель. Виявлення та усунення причини руйнування. Реконструкція покрівлі, стін, фундаменту і комунікацій.

  Детальніше
 • Оздоблювальні роботи

  Комплексна обробка зведених і відремонтованих будівель. Всі роботи по створенню комфортного і ефектного інтер'єру. Розробка і реалізація унікальних екстер'єрів.

  Детальніше
 • Будівництво

  Повний спектр будівельних послуг від підготовки майданчика до передачі ключів замовнику. Заміські будинки, котеджі, пентхауси і дачі під ключ, якісно і оперативно.

  Детальніше
 • Проектування

  Розробка плану будинку і облаштування прилеглої ділянки. Облік всіх особливостей, унікальні архітектурні та дизайнерські рішення. Професійна команда проектувальників.

  Детальніше

Вартість роботи

 • Коробкаот 2990 грн/м2

 • Під обробкуот 4990 грн/м2

 • Під ключот 7990 грн/м2

Чому ми?

 • Надійність

  Гарантія на кожен етап виконаних робіт і матеріали

 • Оперативність

  Завжди вкладаємося в терміни. Виконуємо надстрокові роботи

 • Під ключ

  Якісне виконання всіх робіт в автономному режимі

 • Прозорість

  Інформування про всі витрати. Подборний поетапний звіт

 • Професіоналізм

  Здані об'єкти, кращий показник якості нашої роботи

Коротко про компанію

Будівельна компанія ТОВ «БК Теплодом» надає повний спектр послуг з проектування, будівництва та реконструкції приватних будинків різного типу для жителів Києва та Київської області.

Компанія має в своєму розпорядженні широким штатом вузькоспеціалізованих співробітників, кожен з яких профі в своїй справі. Наша будівельна фірма не робить упор на людей, які можуть «все». Навпаки, при формуванні штату ми віддаємо пріоритет кращим професіоналам в різних сферах будівельних робіт. Досвід показує, що саме такий підхід є запорукою високої якості. Також ми маємо надійні партнерські зв'язки з профільними організаціями, які займаються питаннями підведення комунікацій, створення автономних систем водопостачання і т.п. Для виконання вашого замовлення будуть залучені кращі фахівці столиці.

Ми можемо провести роботи будь-якої складності і спрямованості під ключ, участь замовника буде зведено до обговорення деталей проекту, підписання договору і прийняття вже зданого об'єкту. На себе ж ми візьмемо всі етапи робіт по зведенню або ремонту заміського будинку, починаючи з проектування і узгодження можливих спірних питань з сусідами і місцевою владою, і закінчуючи підготовкою технічного паспорта об'єкта і введенням в експлуатацію.

Наша робота завжди характеризується індивідуальним підходом до кожного клієнта. Ми розуміємо наскільки важливу і відповідальну задачу нам довіряють, коли замовляють будівництво заміського будинку.

Тому для своїх клієнтів компанія ТОВ «БК Теплодом» завжди надає кращі умови співпраці. Щоб ви не хвилювалися про хід робіт, попередньо складається подібна кошторис, узгоджується робочий графік і ведеться поетапна звітність за кожен період будівництва, реконструкції або ремонту. На будь-який вид робіт буде видана гарантія, яка підтверджується актом про виконання. Після здачі об'єкта клієнт також отримає гарантійне свідоцтво на весь комплекс отриманих послуг. Ми дорожимо своєю репутацією і ще жодного разу не допустили навіть натяку на зрив встановлених договором термінів.

Вартість наших послуг відповідає високій якості виконаної роботи, але загальна цінова політика компанія більш ніж лояльна до клієнтів. Ми надамо на вибір кілька варіантів реалізації поставленого завдання, які будуть характеризуватися високою якістю і довговічністю, але мати різну вартість. Економія досягається за рахунок правильного застосування сучасних технологій. Також ми допоможемо придбати і доставити зі знижкою будівельні матеріали.

У Вас залишилися питання?

Замовити консультацію